Ступені прожарювання стейків

04/04/2019

Добре приготований стейк визначається за кількома параметрами: кольором, текстурою, запахом і смаком. Досягаються ці параметри шляхом доведення м’яса до необхідного ступеня прожарювання.

Blue (практично сире)

Blue — стейк, злегка обсмажений з кожного боку. М’ясо має внутрішню температуру від 50 до 55 °С, коричневий колір країв і яскраво-червоний колір в розрізі. Воно м’яке на дотик, практично як сире м’ясо і виділяє червоний кривавий сік при натисканні.

Rare (з кров’ю)

Rare — непросмажений стейк. Має внутрішню температуру 66-69° С, коричневий колір зовні і червоний в розрізі. Всередині стейк теплий, але не гарячий, на дотик м’який, а при натисканні виділяє сік з кров’ю. Через потенційну небезпеку вживання стейків такої міри підсмажування, багато ресторанів виключають їх зі свого меню.

Medium (середнього прожарювання)

Medium — стейк середнього прожарювання. Має внутрішню температуру 72-75 °С, коричневий колір зовні і злегка червонуватий в розрізі. Стейк м’який, а при натисканні виділяється світло-рожевий сік.

Medium well (майже проcмажений)

Medium well — стейк достатнього прожарювання. Має внутрішню температуру 77-80° С, темно-коричневий колір зовнішньої сторони та блідий рожевий колір в розрізі. Стейк гарячий на дотик, щільний і при натисканні виділяє прозорий сік.

Well done (просмажений)

Well done — повністю просмажений стейк. Має внутрішню температуру не менше 88°С, темно-коричневий і сірий колір зовнішньої сторони та світло-коричневий в розрізі. Твердий на дотик, важко ріжеться ножем і практично не виділяє сік при натисканні.

Готуючи стейк в домашніх умовах, варто пам’ятати, що м’ясо повинно зберігатися охолодженим аж до потрапляння на гриль. Для контролю над внутрішньою температурою м’яса потрібно використовувати спеціально відкалібровані термометри для вимірювання ступеня прожарювання.

Інші статті

Зручна оплата
  • прийом замовлень 24/7;
  • готівковий розрахунок при отриманні товару;
  • безготівковій розрахунок (тимчасово обмежено).

***УВАГА! Оплата за стейки за допомогою платіжної системи LiqPay, тимчасово недоступна.

Швидка доставка

Власний автопарк, дозволяє безперебійно і в короткі терміни здійснювати доставку нашої продукції замовникам.

Конкурентні ціни

15-річний досвід роботи. Індивідуальний підхід до клієнтів.

Наша продукція

Товар доданий у кошик